Ana Sayfa     Site Haritası     İletişim
   
 
   
Concordia
Ali Erül
Normed
Etkinlik Sigortaları
Acenteliklerimiz
 
   

Cordia… Çok yönlü, kaliteli
ve güvenilir hizmet.

Biz Kimiz

Cordia Sigorta, faaliyetlerini 2004 yılından beri sürdüren, emeklilik dışında tüm sigorta konularında profesyonel hizmet veren yetkili bir acentedir. Cordia Sigorta'nın acentesi olduğu şirketler arasında Anadolu Sigorta, Axa Oyak Sigorta, Genel Sigorta, Axa Oyak Hayat, Genel Yaşam Sigorta ve Ak Sigorta bulunmaktadır.

Cordia, sigorta aracılık hizmetlerinin yanı sıra risk yönetimi, sigorta danışmanlığı, yurt dışı sigorta plasmanları ve ortağı Concordia ve Concordia'nın ilişkide olduğu diğer yabancı şirketlerin temsilciğini de yürütmektedir. Yangın, Nakliyat, Oto Sigortaları, Sorumluluk Sigortaları, Mühendislik Sigortaları, Sağlık Sigortaları, Hayat Sigortaları Cordia Sigorta'nın etkin olarak çalışmalarını yürüttüğü alanlar arasında yer almaktadır. Cordia Sigorta, ağırlıklı olarak kurumsal müşterilere hizmet vermekte ve proje bazlı sigorta programları oluşturmakla birlikte, birey ve KOBİ'lerin sigortacılık işlemlerinde de etkin olarak faaliyet göstermektedir.

Cordia Sigorta, ortaklarının deneyimleriyle yetkin oldukları Denizcilik Sigortaları konusunda da, yurt içi ve yurt dışı piyasalarında etkili bir rol oynamaya hazırlanmaktadır.

Vizyonumuz :
Dürüst, saygın ve etkin bir sigorta partneri olabilmektir. Müşterilerine sağladığı katma değerin doğru ve firmaya özel oluşturulmuş sigorta programlarında olduğunun bilinciyle, yerel ve yurtdışı piyasalar ile olan ilişkisini güncel ve yakın tutmaktadır.

Misyonumuz:
Kaliteli ve yüksek standartlı çalışmalarımız, güvenilir ve yenilikçi yaklaşımımızla müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutan bir anlayış içinde hizmet vermektir.

Biz Kimiz? | Hizmetler | Bize Ulaşın | Gerekli Bilgiler |

Sektörden Kısa Kısa